Bardzo lubię grillowaną paprykę, często ją używam w moich przepisach, pasuje do wielu dań, przekąsek, sałatek. Jest też idealna do słoików. Tym razem na przekąskę, na chmurce z serka, oliwek i kaparów... prosto i pysznie, polecam....
Składniki:
- 3 papryki czerwone
- 4-5 ząbków czosnku
- 100g serka kanapkowego a'la feta
- 3 łyżki jogurtu greckiego
- garść oliwek (czarne lub zielone)
- 2 łyżki kaparów
- kilka listków mięty
- odrobinę otartej skórki z cytryny
- oliwa z oliwek
- sos balsamico
- pół czerwonej cebulki
- sól i pieprz
Przygotowanie:
paprykę położyłam na mocno rozgrzany grill i grillowałam ok 25 minut, przewracając na różne strony żeby się dokładnie z każdej przypiekła, lub wstawiamy do piekarnika na 200 stopni z funkcją grill lub termoobieg, pieczemy ok 30-40 minut obracając kilkukrotnie. Obok papryki również piekę ząbki czosnku, zawinięte w folię aluminiową, skropione odrobiną oliwy. Upieczoną paprykę studzę odrobinę żeby już nie parzyła w dłonie i obieram ze skórki. Wybieram ze środka nasiona i kroję paprykę w paski.
Oliwki, kapary i upieczony czosnek wyciśnięty ze skórki, siekam drobniutko, przerzucam do miski i dodaję serek typu feta, rozgniatam widelcem do połączenia, dodaję jogurt i mieszam, spróbujcie do smaku i ewentualnie doprawcie solą, ale uważajcie bo feta i kapary już są dosyć słone.
gotową chmurkę z serka i jogurtu wykładam na półmisek na to układam pokrojone paski papryki, polewam wszystko oliwą i sosem balsamico, posypuję po wierzchu po papryce solą i świeżo mielonym pieprzem, odrobiną skórki z cytryny, pokrojoną w kostkę cebulką i posiekanymi listkami bazylii. Gotowe!! Podaję z grzankami z chleba lub bagietki, smacznego!!
Rozpocznij dyskusję
Prześlij komentarz
Dziękuję za każde zostawione słowo-pozdrawiam serdecznie i miłego dnia!!